Transport krajowy i zagraniczny Kryspol

Transport Łęczyca

KRYSPOL TRANSPORT ŁĘCZYCA. USŁUGI NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Transport międzynarodowy w Kryspol Transport, to nie tylko usługa organizacji przewozu towarów różnego typu. Nasza firma oferuje Państwu szereg czynności związanych z profesjonalną i kompleksową organizacją transportu krajowego i zagranicznego, zaczynając od dopasowania odpowiedniego środka transportu do przewozu określonych ładunków, poprzez organizację transportu i przewozu towarów, aż do rozładunku towaru.

Oferta transportu w Kryspol Transport w Łęczycy, to pewność, że otrzymają Państwo usługi na najwyższym poziomie, które zapewnią dostarczenie Waszych towarów zawsze na czas i według określonych standardów jakości.

Organizując transport w Łęczycy dla naszych zaufanych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie procedury i dokumenty były przygotowane idealnie. W naszej firmie zawsze dbamy o najwyższe standardy obsługi klienta i kompleksowe usługi. 

LAT DOŚWIADCZENIA W BRANŻY

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

TYPÓW POJAZDÓW I NACZEP

TRANSPORT ŁĘCZYCA – DOBÓR ŚRODKA TRANSPORTU

W firmie Kryspol Transport oferujemy Państwu profesjonalną flotę pojazdów, przygotowanych zarówno do transportu krajowego i zagranicznego. Dzięki odpowiednio przygotowanym pojazdom, oferta spedycyjna naszej firmy, opiera się o kompleksowe przygotowanie Państwa zlecenia, rozpoczynając od wyboru odpowiedniego pojazdu.

Przygotowanie i organizacja środka transportu, to pełna dokumentacja i dokładne sprawdzenie każdego pojazdu. Na tym etapie przeprowadzamy również dokładną analizę spedycyjną, która ma na celu skoordynowanie drogi towaru, od nadawcy do odbiorcy.

 

TRANSPORT I SPEDYCJA MATERIAŁÓW ŁĘCZYCA

Gdy w Kryspol Transport przygotujemy wszelkie procedury spedycyjne i zorganizujemy oraz skompletujemy wszystkie dokumenty, nasi spedytorzy zajmują się przygotowaniem pojazdów do transportu. Transport w naszej firmie polega na kompleksowym przygotowaniu transportu, dlatego podczas procesu przygotowawczego, czuwamy zarówno nad ładunkiem i pojazdami, które zostaną wykorzystane do transportu.

Zajmujemy się transportem paletowych materiałów, w tym również materiałów niebezpiecznych. Dlatego podczas procesu spedycji, nasze pojazdy posiadają pełne wyposażenie ADR oraz przypisujemy do każdego z nich przeszkolonych kierowców z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy mają stały kontakt z doradcą ds. bezpieczeństwa przewozu ADR.

Do transportu materiałów sypkich wykorzystujemy naszych 11 silosów o pojemności 60m3. Zestawy przystosowane do transportu chemii neutralnej takich jak plastik, styren, talk, kreda itp.  oraz produktów paszowych, na które posiadamy certyfikat GMP+.

TRANSPORT MATERIAŁÓW DO KLIENTA

Przygotowane pojazdy do transportu, tworzą flotę, dzięki której nasi kierowcy wyruszają w drogę do klienta z wybranymi materiałami. W zależności od lokalizacji i odległości, nasi kierowcy mają określony odpowiedni plan transportu.

Załadowane i zapieczętowane w odpowiedni sposób pojazdy, wysyłane są w drogę do klienta, aby dostarczyć Państwa towary. 

 

PRZEŁADUNEK I MAGAZYNOWANIE U KLIENTA

Siedziba firmy znajduje się w centralnej Polsce, przy głównym węźle autostrad A1 i A2. Zapewniamy magazyn oraz możliwość przeładunku towarów nawet o wadze jednostkowej 4t. Dzięki odpowiedniej przestrzeni magazynowej, składujemy w odpowiedni sposób i dostarczamy wszelkiego rodzaju towary.

Stąd nasze pojazdy transportują Państwa towary do wybranego punktu w Polsce i za granicą. Dzięki odpowiedniej organizacji przewozów krajowych i zagranicznych, mamy możliwość prowadzić spedycję krajową i zagraniczną bez przestojów i zgodnie z ustalonym harmonogramem dostaw. 

CO WYRÓŻNIA TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY W KRYSPOL TRANSPORT?

Tworzymy zgrany i profesjonalny zespół doświadczonych spedytorów w Łęczycy. Firmę Kryspol Transport tworzą zaufani ludzie, zaangażowani w swoją pracę. Zajmujemy się transportem i logistyką od lat. Wykonaliśmy dla naszych klientów transport krajowy i zagraniczny zawsze zgodnie z oczekiwaniami i zawsze na czas. Naszą firmę charakteryzuje stabilność, terminowość i elastyczne podejście do klienta, oraz kompleksowa obsługa, która zapewnia Państwu zawsze usługi o najwyższym standardzie.

BARDZO DOBRA LOKALIZACJA

STAŁY MONITORING POJAZDÓW

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA

TERMINOWY TRANSPORT TOWARÓW

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

ZAMÓW USŁUGĘ TRANSPORTU W KRYSPOL

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i zaproponujemy najlepszą obsługę spedycyjną, w konkurencyjnych cenach.